20 + години ОЕМ и ODM ЕКСПЕРТИ
Фабрика цена. Вие ќе добиете она што го плаќаат.
180 дена се гарантира. 100% квалитетот надзор
 • 01

  КВАДРАТНИ МЕТРИ

  40000


 • 02

  Месечен капацитет / пара

  210000


 • 03

  РАБОТНИЦИ

  600


 • 04

  производни линии

  3


Нови Продукти

 • Слободен дизајн

  Креирај целосно прилагодено патики со свој лого или дизајн.

 • БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ

  100% слободен примероци ако стигнат до нашите MOQ.

 • LOW MOQ

  Лесно да го прилагодите чевлите со само 300 пара по боја.

 • Едно решение

  Освен за чевли, ние, исто така, снабдување спортски чанти, капи и чорапи, итн

Зошто Изберете нас

 • ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ.

  Фабриката е предмет на ревизија од страна на BSCI, Теско, Primark. Walmart.

 • Зачувај вашите пари

  Фабрика директни, големо цена.

 • Поголем избор, повеќе можности

  Повеќе од 100 квалификувани добавувачи ќе ви помогне да донесуваат одлуки ..

 • Бесплатни дизајни за вашиот брендови.Бесплатни дизајни за вашиот брендови.

  Царинските служби

  Бесплатни дизајни за вашиот брендови.

 • 300 пара по боја.300 пара по боја.

  LOW MOQ

  300 пара по боја.

 • 100% контрола quanlity.100% контрола quanlity.

  180 дена ГАРАНЦИЈА

  100% контрола quanlity.

нашиот блог

 • Some tips about how to find a good sports shoes and sneakers supplier in China

  First of all, the main ways to find suppliers are as follows. The first is the exhibition. The efficiency is relatively high, but the cost is also relatively high. The second is various B2B platforms, such as alibaba.com, made-in-china.com, and globalsource.com, which are mixed, making them diffi...

 • компанијата Вести

  Се сретнавме со гости од Холандија, Данска, Австрија и други земји во ноември и зборуваше со нив за развој на производи и цел план на FW 2020. Исто така, MR.JOS и MR.CORNE од Холандија, исто така, вкуси храна за носење на кинеската храна во соба примерок. Се очекува дека ...