Кина Број K119102410 фабрика и производители | Водење тргување

Број K119102410

Краток опис:

Висок квалитет обичај брзо сушење удобно фитнес пливање чевли евтини гумени движат сурфање чевли


 • ФОБ Цена: Ве молиме контактирајте не за повеќе детали
 • Мин.нарачката Кол: 600 пара по боја / големина опсег; 1200 пара по модел
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на производ скејтборд чевли
  број на K119102410
  UPPER МАТЕРИЈАЛИ СТП
  поставата материјали Mesh
  INSOCK МАТЕРИЈАЛИ Neoprene
  outsole МАТЕРИЈАЛИ RUBBER
  ГОЛЕМИНА RUN 36-46
  БОЈА PANTONE боја е достапен
  MOQ 600 пара по боја / големина опсег; 1200 пара по модел

  werwe (2)werwe (1)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас