20 + vjet OEM & ODM EKSPERTËT
Çmim të fabrikës. JU do të merrni atë që ju paguani.
180 ditë garantuar. 100% KONTROLLI I CILËSISË
 • 01

  METRA KATRORË

  40000


 • 02

  MUJORE KAPACITETI / PAIRS

  210000


 • 03

  PUNËTORËVE

  600


 • 04

  linjat e prodhimit

  3


Produkte të reja

 • DESIGN FALAS

  Krijo atlete përshtatur plotësisht me logon tuaj ose të projektimit.

 • mostrave falas

  100% mostrat e lirë në qoftë se keni arritur moq tonë.

 • LOW moq

  Lehtë të rregulloje këpucët me vetëm 300 çifte në ngjyrë.

 • ONE STOP SOLUTION

  Përveç për këpucë, ne gjithashtu furnizimin me çanta sportive, kapele dhe çorape, etj

pse na zgjodhet ne

 • SIGURIMI I CILËSISË.

  Fabrika u audituar nga BSCI, Tesco, Primark. Walmart.

 • Të kursyer paratë tuaja

  Fabrika e drejtpërdrejtë, çmimi me shumicë.

 • Më shumë zgjedhje, më shumë MUNDËSIA

  Më shumë se 100 furnizuesve të kualifikuar do të ju ndihmojë për të marrë vendime ..

 • Pa pagesë harton për markat tuaja.Pa pagesë harton për markat tuaja.

  CUSTOM SERVICE

  Pa pagesë harton për markat tuaja.

 • 300 çifte në ngjyrë.300 çifte në ngjyrë.

  LOW moq

  300 çifte në ngjyrë.

 • 100% e kontrollit quanlity.100% e kontrollit quanlity.

  180 ditë GARANCIA

  100% e kontrollit quanlity.

Blog ynë

 • Some tips about how to find a good sports shoes and sneakers supplier in China

  First of all, the main ways to find suppliers are as follows. The first is the exhibition. The efficiency is relatively high, but the cost is also relatively high. The second is various B2B platforms, such as alibaba.com, made-in-china.com, and globalsource.com, which are mixed, making them diffi...

 • Kompania News

  Ne u takua me mysafirë nga Holanda, Danimarka, Austria dhe vendet e tjera në nëntor dhe bisedoi me ta në lidhje me planin e zhvillimit të produktit dhe të rendit të FW 2020. Për më tepër, MR.JOS dhe MR.CORNE nga Holanda gjithashtu provoi takeout e ushqimit kinez në dhomë mostër. Pritet që ...