China Neni Numri fabrikë K119102410 dhe prodhuesit | duke bërë tregti

Neni Numri K119102410

Përshkrim i shkurtër:

me cilësi të lartë me porosi të shpejtë tharje të rehatshme palestër këpucë not të lirë këmbëgjatë gome këpucë surfing


 • FOB Çmimi: Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë hollësi
 • Sasia Min.urdhër: 600 çifte në NGJYRA / SIZE RANGE; 1200 PAIRS për model
 • Detail Product

  Product Tags

  EMRI I PRODUKTIT skateboard SHOES
  NUMRI I ARTIKULLIT K119102410
  UPPER MATERIALE PU
  MATERIALE rreshtim Mesh
  INSOCK MATERIALE nEOPRENE
  outsole MATERIALE RUBBER
  SIZE RUN 36-46
  NGJYRË Pantone ngjyra është në dispozicion
  moq 600 çifte në ngjyra / SIZE RANGE; 1200 PAIRS për model

  werwe (2)werwe (1)


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne